ASPIRIN 500 MG

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov.

Kúpte si tento produkt teraz a získajte 3 bodov!3.05

Dodanie do 48-hodín

Popis

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov.